Drobečková navigace: Úvodní stránka > Spolky a sdružení > Turistický klub > Aktuální výlety > Výlet dne 30.10.2010 > Výlet do Prahy na muzikál Děti ráje >
Obsah:

Výlet do Prahy na muzikál Děti ráje

 

Praha – muzikál
Dne 30.10.2010 se uskutečnil výlet do hlavního města. Hlavní akcí byl 1. český muzikál ,, Děti Ráje “ 
Sešli jsme se v půl páté ráno před místní zbrojnicí, kde už na nás čekal v dobré náladě pan řidič Josef Dus. Výletu se zůčastnili: p. Holá Veronika, p. Holý Oldřich, p. Holá Hanka, p. Knobová Věra, p. Volná Marcela, p. Hendrychová Hana, p. Dus Josef, p. Dusová Ivana a p. Jašková Marie.  Zkontrolovali jsme, zda nikdo nechybí, jestli máme vstupenky a vyrazili vstříc branám velkoměsta. Cestou jsme se stavili v motorestu na skvělou snídani. V Praze, na výstavišti, kde se konal muzikál, jsme zaparkovali po 9 hodině a metrem dojeli na Václavské náměstí. Tam byl asi tři hod.rozchod. Někdo obdivoval památky, někteří zamířili utrácet do obchodních domů. Byla asi jedna hodina, když jsme opět metrem zamířili zpět na výstaviště. Už jsme se hodně těšili, někteří z nás na muzikálu ještě nikdy nebyli. Před Goja Arénou jsme zjistili, že lístky na představení nejsou falešné a můžeme klidně vstoupit do sálu. Místa byli ve 4 a 5 řadě přímo naproti jeviště, což nám skýtalo skvělý výhled. Ve dvě hodiny odpoledne začal pro nás určitě neopakovatelný zážitek.
Děti ráje napsal legendární lamač dívčích srdcí, zpěvák a herec Sagvan Tofi, kterého doprovází jeho kamarád do deště Lukáš Vaculík. Hrají zde i Bořek Slezáček, Michael Foret a další známí i méně známí herci a tanečníci. Představení je plné známých hitů Michala Davida, Františka Janečka, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky. Příběh začíná na diskotéce někdy v 80.letech. Ukazuje nám život dvou lidí. Jejich mládí, život, až po setkání po letech, obohacený o romantiku, mládí, životní nadhled, nostalgii, i zábavu. Každý z nás určitě nějaký takový životní příběh zažil, tudíž se vrátil ke svým vzpomínkám, zvláště pak když k tomu hráli hity jako Poupata, Decibely lásky, Nonstop, Céčka, Pár přátel, Každý mi tě lásko závidí a další. Konečný asi půl hodinový aplaus ve stoje mluvil za vše. Opravdu se jim to povedlo. Spokojení byli všichni, mladí i ti věkem starší.
Domů jsme dojeli v pořádku kolem půl desáté, díky p. Dusovi, za což mu ještě jednou všichni moc děkujeme.
Naše babičky i všichni účastníci byli nadšení, a hned by jeli bez váhání zas. Doporučujeme opravdu všem.
 
Určitě si takový výlet ještě zopakujeme, zapsala p. Hanka Holá.
 
 

U koně

Ještě jednou u koně

Před orlojem

Ještě jednou před orlojem

Muzikál 1

Muzikál 2

Muzikál 3

Muzikál 4

Muzikál 5

Tofi

Vaculík +Sagvan